ODALARIMIZ

Doğada olmak ile konfor arasındaki "keskin ve bıçak sırtı ilişki" mekânın felsefesini oluşturur. Konfor vadederken doğadan uzaklaşmamak, doğaya davet ederken konfora dalıp doğal olanı zedelememek ince çizgimiz. Bu anlamda otel odası mantığının dışında kalmayı düstur edindiğimiz odalarımız müstakil bir ev formunda ve kendine özel teras balkonları ile tasarlandı.

Beş yıldız mantığı içinde bile yer alamayan boyuttaki yataklar bilinçli seçimimizdi. Hijyenin gözetildiği ama lüksün dozunda tutulduğu banyolar yine bilinçli tercihimizdi.

Her bir evin terasından ayrı manzaraya açılmak ve akşamüzeri kırlangıçları seyretmek için farklı perspektifler arandı. Özelimize dair ihtiyaçlarımızı gözeterek ama doğaya olan borcumuzu unutmadan hareket etmeye çalıştık. Kısaca mekanda biz misafirdik doğa ev sahibi. Odalardaki çarşaflardan, havlulardan, havuz başı peştamallardan veya saç kurutma makinesi, klima vs. gibi teknik özellikleri öne çıkarmaktan ziyade, ufak dokunuşları her zaman öncelledik ve paylaşmak istedik.